.

FİRMA PROFİLİ

ASLAN KALİPER; Konya'da Kaliper pernolarının imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Firmamız; Otomotiv sektörünün fren kaliper pernosu ihtiyına " Aslan Kaliper " Markası ve kalitesiyle cevap vermek amacıyla kurulmuştur.


Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, makina, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini yükseltmeyi hedeflemektedir.


Ürün Halkamızın İçinde ;


Scania ve Ford ağır vasıta kaliper pernoları, Man ve Mercedes ağır vasıta fren kaliper pernoları, Volvo ve Daf ağır vasıta kaliper pernoları, BMC ve Renault ağır vasıta kaliper pernoları, Isuzu ve İveco ağır vasıta kalioper pernoları, Meritor ve Haldex perno, Saf Sbs ve Tsb perno, Girling ve Brembo Perno ile diğer ticari araçların kaliper pernoları yer almaktadır.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından, ürün kalitesinden ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını zamanında ve ekonomik olarak karşılamak üzerine kuruludur.


Vizyon ;


Kaliper pernosu imalat sektöründe müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürünleriyle geniş kitlelere erişen, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.


Misyon ;


Müşterilerimize ürün ve hizmetlerde kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.


traktör römorku, saman konteyneri, dip patlatma, tesviye küreği, traktör kepçesi, döküm merdane, gübre serpme makinası

ARA

WHATSAPP